درباره ما

 اهداف تولیدی

 امروزه بحث تولید در توسعه و پیشرفت یک کشور جایگاه خود را پیدا کرده است و با توجه به اینکه در هر جامعه ای باید به پیشرفت و خودکفایی اندیشید.در تمام کشوهای بزرگ دنیا صنعت تولید اسباب بازی جایگاه ویژه را داراست .زیرا که کودکان آینده سازان آینده هستند و به آنها باید از کودکی و زمان شروع ارتباط با دنیای بیرون و سایر هم سن و سالان خود آموزش درست فکر کردن وخلاق بودن را آموزش داد و این کار از طریق خرید و در اختیار قرار دادن اسباب بازی های مفید و مناسب امکان پذیر است.

 اسباب بازی فقط وسیله ای برای سرگرمی کودکان ما نیست،بلکه باید در دل بازیهای خوشایند و جذاب خود، موجبات پرورش فکر ،رشد خلاقیت و تحریک و توسعه تخیل کودک را فراهم کرد.

 هنگام خرید اسباب بازی برای کودک خود به مفید بودن و کم خطر بودن آن و از همه مهمتر به رده سنی مناسب برای کودک خود توجه داشته باشید نه فقط به لبخند جاری شده بر لب کودکتان!

 صنایع پلاستیک110 مفتخر است با بیش از 35 سال سابقه فعالیت در صنعت پلاستیک و تولید اسباب بازی با تو جه به تمام نکات گفته شده محصولات خود را در رده های سنی مختلف تولید و عرضه داشته است.


 فعالیت های تولیدی

 صنایع پلاستیک 110 توانسته در طی چهار دهه فعالیت گسترده در داخل کشور ،محصولات خود را در سرتاسر کشور،با موفقیت و رضایت مصرف کنندگان توزیع نماید.

 تولیدی 110 علاوه بر فعالیت در داخل کشور، تولیدات خود را به کشورهای آسیای میانه از جمله آذربایجان ، ازبکستان ، ارمنستان ، تاجیکستان ، افغانستان و عراق نیز صادر می نماید.


طراحی سایت و بهینه سازی آرتاریا